Klausimai


Vardas:
Klausimas:

Aurelija
2018-06-12

Laba diena, norėjau paklausti ar būtu galimybė pas jūsu atlikti praktika iš biržos?Savanorystei, su socialiom šeimom?

Atsakymas:

Laba diena, mielai lauksime Jūsų Šilutės socialinių paslaugų centre, adresu Tilžės 32. Susitikimo metu aptarsime Jums rūpimus klausimus individualiai. Atvykimo laiką suderinkite telefonu 8441 53014.

Interesantas
2017-04-11

Kodel "Darbo pasiulymuose" nebuvo paskelbta apie konkursa direktoriaus pareigoms uzimti? Kitu specialistu poreikis bent jau ivardijamas, o pagrindinio vadovo - ne...

Atsakymas:

Šilutės socialinių paslaugų centro direktoriaus vietai užiimti, konkursą skelbia įstaigos steigėjas Šilutės rajono savivaldybė. Konkursas buvo paskelbtas tinklapyje www.silute.lt skiltyje "Karjera".

ramute
2016-11-15

sveiki daug metu isdirbau slaugytojos padejeja vazinejau i vokietija slaugyti senuku siuo metu mano seima istiko nelaime vyras susirgo veziu tad mano keliones baigesi gal turit ka pasiulyti silutej slaugyti darbo nebijau galiu dirbt bet ka lauksiu pasiulymu aciu

Atsakymas:

Laba diena,

norint įsidarbinti slaugos specialistų įstaigoje, būtina būti kvalifikuotu slaugytoju. Iš laiško turinio aišku, kad  darbo patirties Jūs turite, ir jei turite slaugytojo kvalifikaciją įrodantį dokumentą, galite kreiptis dėl darbo į įstaigos vadovą. Jei nesate kvalifikuotas asmuo, tokiu atveju patarsime kreiptis į Darbo biržos Šilutės skyrių. Gal jie galės Jums padėti dėl kvalifikacijos įgyjimo. Sėkmės.

Jovita
2016-11-06

Ar gali socialinių paslaugų centro darbuotoja slaugyti visiškai neįgalų asmenį , kuris gydosi Klaipėdos ligoninėje. Ačiū.

Atsakymas:

Gerb. Jovita,

vadovaudamiesi Šilutės rajono savivaldybės tarybos 2014 m. liepos 3 d. sprendimo Nr. T1 -2141 „Socialinių paslaugų poreikio nustatymo ir skyrimo tvarkos aprašo“ I skyriaus 3 punktu, V skyriaus 39 punktu bei Šilutės socialinių paslaugų centro  „Integralios pagalbos (socialinės globos ir slaugos) namuose organizavimo ir teikimo tvarkos aprašo“ IV skyriaus 27 ir 28 punktai socialinės globos ir slaugos paslaugas asmens namuose teikiame paslaugų gavėjo namuose. Paslaugos gavėjui atsigulus stacionariam gydymui į gydymo įstaigą, paslaugos teikimas sustabdomas gydymosi laikotarpiui. Sprendimą dėl Integralios pagalbos (socialinės globos ir slaugos) namuose paslaugų teikimo sustabdymo priima paslaugas teikiančios įstaigos vadovas kliento ar jo artimųjų raštišku prašymu.

Jūsų atveju, Jūs turite pateikti prašymą įstaigos vadovui dėl paslaugos teikimo sustabdymo.

Direktorė
2016-10-19

Gerbiami paslaugų gavėjų artimieji,globėjai,

kreipiuosi į Jus kviesdama visus iškilusius klausimus, nesusipratimus ar pageidavimus išsakyti atvykus į įstaigą darbo valandomis nuo 8 iki 17 valandos. Susitarti dėl vizito galime tel. 53014, 8 616 36878.

Konkrečios Jūsų gaunamos paslaugos kokybės klausimais visada galite kreiptis į direktoriaus pavaduotoją socialinėms paslaugoms Violetą Žymančienę, padalinio vedėją socialinėms paslaugoms Redą Urbaitytę bei vyr. socialinę darbuotoją Liną Linkytę.

Pagarbiai, Rasa Jakienė

Atsakymas: